The Art of Being,
Een ochtend voor
Projectors ONLY
Een ochtend van pure (h)erkenning en verbinding en dat helemaal in de House of BIEN sfeer. Dit is echt een cadeautje voor je ziel.
BONUS:
Deze ochtend geef ik ook een mini purpose workshop. We brengen jouw noordermaansknoop tot leven zodat je je bewust wordt van jouw richting in het leven.
Een ochtend waar je inzichten, tips en ervaringen kan delen en waarin ook onderliggende gevoelens alle ruimte krijgen.
Voor mij als manifestor 4/1 een feestje om dit te faciliteren.
Op zaterdag 31 mei mei open ik de deuren van House of Bien, als sfeervolle woonkamer en magische plek om te ZIJN.
In een wereld waarin projectors vaak onbegrepen of over het hoofd gezien worden, creëer ik een plek waarin jouw unieke energie volledig erkend wordt en waar je je inzichten en ervaringen kan delen met andere projectors.
Laat je meenemen in een beleving waarin je naar huis gaat met nieuwe inzichten en een gevoel van ECHT gezien te zijn voor wie je bent in plaats van voor wat je doet.
House of BIEN, A happy place for the soul, waar mooie ontmoetingen en verbindingen ontstaan.
Handig om te weten:
Datum: zaterdag 31 mei mei 10:30– 14:00
Locatie: House of Bien, Binnenweg 6, Heemstede
Jouw bijdrage: € 44
Incl. Soep en brood/ thee/koffie/sap en lekkers
Parkeren kan gratis in de zijstraten
Er is plek voor maximaal 8 Projectors, zodat de sfeer intiem blijft.
Bij inschrijving ontvang ik graag je geboortegegevens, zodat ik jouw chart kan printen wat een mooie basis biedt om vanuit te delen.
Ik heb er zin in!
Sabine (Manifestor 4/1)
Datum en Tijd
0 plaatsen over
Locatie
House of BIEN